KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 13777475
nr 1377 7475
Grafiska blad
2 st, Stockholmsmotiv. Ej signerad. Motivet: 25x38cm, yttermått inklusive ram: 42x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:24:22
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr